2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Kiara feston sot ditëlindjen, çfarë surprize i ka bërë Luizi

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kiara Tito, është duke shijuar shtatzëninë e saj, ku për asnjë moment nuk mungojnë edhe surprizat dhe përkushtimi nga partneri i saj Luiz Ejlli.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”, ku u tregon ndjekësve copëza nga jeta e saj.

Kiara Tito, ka sot ditëlindjen dhe mbush 28-vjeçe.

Mes urimeve të shumta që ajo ka marrë pas orës 12:00, Kiara ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj surprizën që i ka bërë Luizi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit