15 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë verë, sipas ekspertëve

Sipas ekspertëve të flokëve në parashikuesin e trendeve WGSN, tendencat përcaktuese të flokëve të verës 2023 kanë të bëjnë me përdorimin e ngjyrave dhe strukturës për të bërë një ndryshim.

Tendencat e ngjyrave të flokëve të kësaj vere variojnë nga ekstremet e biondes së shndritshme dhe pasteleve guximtare, në stile më të thjeshta, si nuancat e ngrohta.

Luxury effect – bionde natyrale, mjaltë dhe tonet e karamelit

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Nëntone të ngrohta – perfekte për brunet

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Nuancat pudër – lejla, rozë, blu ose jeshile

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Ndërthurje nuancash – efekti ombré

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Bionde Barbie

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Tonet e errëta

Këto 6 ngjyra flokësh do të jenë kudo këtë

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit