4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Kështu dukej Edona James si nuse në ditën e dasmës

Edona James është ylli i momentit në shoun më të ndjekur, “Big Brother VIP Kosova”.

Ajo, ja ka dal që ta imponoj vetën dhe të bëhet mjaftë e pëlqyer nga publiku i gjërë.

Prej dy herësh, Edona James është në mesin e personazheve më të pëlqyer, ndërkaq po bënë shumë përshtypje edhe jeta e saj private, shkruan “Kosovarja”.

Kështu ishte dukur dikur Edona James në ditën e dasmes së saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit