7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Kështu dukej Edona James në adoleshencë, pa gjoks të madh e ndërhyrje

Është Edona James emri që po lakohet gjatë gjithë kohës në media dhe jo vetëm.

Personazhi i famshëm i “Big Brother VIP Kosova”, ja ka dalë ta bëjë publikun për vete.

Edona James e ka synuar famën qysh moti, duke marrë pjesë në shou të ndryshëm, madje edhe shou për zbulimin e talentëve, shkruan “Kosovarja”.

Ja si dukej dikur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit