-0.4 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Këshilltari i Bislimit për draft-statutin e Asociacionit: Nuk ka asgjë për të fshehur

Klisman Kadiu, këshilltar politik i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi, ka komentuar publikimin e draftstatutit të Asociacionit të komunave me shumicë serbe nga ana e Ish-inspektori i AKI-së, Burim Ramadanit.

Kadiu për INFO Plus në RTK, se ka konfidencilitet të bisedimeve dhe për këtë çështje ka dakordim për këtë.

Nuk ka asgjë për të fshehur, por me qenë se procesi është ende duke vazhduar dhe në momentin që që do të ketë diçka e dakordim mes të palëve ai do të bëhet publik”, theksoi ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit