12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

“Keqpërdoren kompaninë” – Policia arreston 5 persona në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Prishtinë, të njëjtit dyshohen për keqpërdorim të besimit brenda një kompanie, shkruan Insajderi.

Të arrestuarit janë Q.R, R.M, L, H, A.F dhe E.G.

Si rrjedhojë, ata janë dërguar në mbajtje prej 48 orësh.

Njoftimi i plotë:

Prishtinë, 20 maj 2023 – Policia e rajonit të Prishtinës, ka arrestuar pesë persona të dyshuar ndaj të cilëve janë ngritur dyshimet se në periudha të ndryshme kohore, duke keqpërdorur besimin brenda kompanisë kanë shmangur evidentimet e rregullta.

Ndërmarrja e veprime hetimore, nga ana e policisë ka rezultuar me identifikimin si dhe arrestimin e të dyshuarve;

Q. R. 31 vjeç, mashkull, shtetas i republikës së Kosovës,

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit