23.8 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Këngëtari Asim Gashi nesër lanson albumin e ri

- Advertisement -

Këngëtari i mirënjohur, Asim Gashi, ka njoftuar se nesër do të publikojë albumin “Unplugged 4”.

Njoftimin e ka bërë të ditur vet këngëtari.

Pas një pune të gjatë dhe të palodhshme, ai ka falënderuar të gjithë kontribuesit në këtë album, përfshirë producentin, muzikantët në kitarë, violinë, klarinet e çifteli.

“Faleminderit gjithë publikut tim që më dëgjoni me vite të tëra” ka thënë Gashi.

Duke shpresuar që publiku të shijojë këtë album për të cilin ka punuar shumë, Gashi publikoi edhe një “teaser” në Facebook.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit