7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Kendall Jenner modelon thuajse zhveshur në një fushatë festash për “Jacquemus”

Në një foto të shpërndarë të hënën, modelja, 28 vjeçe, është kapur e shtrirë pa veshur asgjë sipër në një divan të verdhë, ndërsa ka veshur vetëm të brendshme të bardha dhe një kapelë të kuqe të ndezur të Santas.

Më pas, Kendall shihet me njërën nga këmbët e saj të mbështjellë me drita shumëngjyrëshe të Krishtlindjeve, ndërsa ishte ulur në një karrige druri e veshur me një pallto të bardhë magjepsëse, shkruan DailyMail.

Kendall, e cila tregoi për fushatën gjatë fundjavës, më pas u shfaq me një palë patina akulli që përputheshin me minifundin e saj blu të shkurtë dhe bluzën me zinxhir pa mëngë.

Duke vazhduar me sportet e dëborës, ylli televiziv shkoi pa pantallona dhe zgjodhi vetëm një xhup komod, ndërsa tregonte çizmet e saj të skive në një karrige prej pelushi.

Skitë bënë një paraqitje të dytë në një foto të Kendallit, e veshur me një pallto të kuqe me gëzof, teksa qëndronte në majë të një shkalle me shtylla në duar.

Jacquemus njoftoi bashkëpunimin e tyre me Kendall në faqen zyrtare të markës në Instagram të dielën dhe ndau një imazh “të egër” të të pasmeve të modeles.

Fotoja e guximshme shkruhej, “GUIRLANDE me @kendalljenner, koleksioni i festave, do të dalë nesër!”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit