28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Kendall Jenner dhe Bad Bunny bashkohen disa muaj pas ndarjes

- Advertisement -

Kendall Jenner dhe Bad Bunny janë bashkuar.

Modelja 28-vjeçare dhe artisti 30-vjeçar janë parë disa herë bashkë kohëve të fundit që pas ndarjes që ndodhi vitin e kaluar.

Tani ribashkimin e tyre e ka konfirmuar një burim për People.

“Lidhja po shkon shumë mirë dhe ata po i japin përparësi kalimit të kohës bashkë. Ata i munguan njëri-tjetrit”, tha burimi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit