19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Kelly mbulon gati krejt trupin me tatuazhin e ri para se të publikojë këngën e re

- Advertisement -

Machine Gun Kelly është shfaqur në rrjete sociale me një ndryshim në trupin e tij.

Reperi 33-vjeçar tregoi tatuazhin e ri, i cili është goxha i madh dhe ka mbuluar pothuajse gjithë tatuazhet e tjera.

“Vetëm për qëllime shpirtërore”, ka shkruar ai poshtë fotografisë, e cila tani është postimi i vetëm në llogarinë e tij në Instagram.

Pasi zbuloi tatuazhin, ai ndër të tjera zbuloi se ka një këngë të re e cila do të publikohet sot.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit