27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Kejvina feston ditëlindjen sot, ja sa vjet mbushi supermodelja

- Advertisement -

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ditën e sotme feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 29 vite jetë dhe në orët e para ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Në Instastory, bukuroshja ka shpërndarë disa nga postimet e personave më të dashur, të cilët e uruan me fjalët më të mira.

Modelja gjithmonë paraqitet në top formë dhe sjell shumë foto nga përditshmëria e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit