25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Kejsi tregon tatuazhin në vendin intim

Ish-banorja e spektaklit televiziv, Kejsi Mejdini, e njohur si vajza e Sabianit, është tepër aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar në profilin e saj, në rrjetin social “Instagramit”, një fotografi teksa ka zbuluar për të gjithë ndjekësit tatuazhin e saj të ri, të cilin nuk e ka bërë në një vend të zakonshëm.

Ajo shfaqet duke pozuar në një mënyrë sensuale, teksa ul poshtë me dorë pantallonat e saj, duke zbuluar të brendshmet dhe të pasmet e saj, sipër të cilave shkruhet “bebe”.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit