1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kapet Instagrami i Lumbardhit me followers “fake”

Nuk janë të pakta rastet të cilat fytyrat publike janë akuzuar për blerje të ‘follow-ers’, e në ditën e sotme llogaria e banorit të shtëpisë se “BBV Kosova”, Lumbardhi, është akuzuar për një veprim të tillë.

Kjo pasi që llogaria e tij ka pësuar rritje të madhe të ndjekësve brenda pak ditëve.

Siç ka publikuar një faqe në “Instagram”, ai ka blerë ndjekës nga India dhe Pakistani.

Ende nuk ka pasur ndonjë reagim nga llogaria zyrtare e Lumbardhiit./Indeksonline/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit