10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Kanye West krijon Kim Kardashian 2.0: Tani Bianca Censori del me bikini metalike të frymëzuar nga ish-gruaja e reperit

- Advertisement -

Dyshja u panë duke dalë nga një ndërtesë së bashku në West Hollywood.

Ajo kishte veshur një minifund të vogël argjendi metalik dhe të brendshme tanga që ekspozonin të pasmet e saj, shkruan DailyMail.

Veshja e Biankës dukej direkt nga dollapi i Kimit.

Kimi është një mbajtëse e pasionuar e bikinive të argjendta dhe marka e saj e veshjeve SKIMS publikoi në mënyrë të famshme një linjë të rrobave të banjës metalike në verën e vitit 2022.

Bianca shëtiti në trotuar me sandale dhe rimel të argjendtë me flokët e saj që i kishte përsëri në një topuz.

Bianca nuk kishte një çantë me vete, por e mbante telefonin e saj në dorë.

Ndryshe nga gruaja e tij, këngëtari ishte i veshur me rroba të gjera tërësisht të zeza. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit