24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Kajtazi: Radojçiqi i posedon pesë biseda të incizuara me Mimoza Kusarin

- Advertisement -

Opinionisti Vehbi Kajtazi, thotë se ish-nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojiçiqi, i posedon pesë biseda telefonike të inciziuara, ku flet me shefen e grupit parlamentar të VV-së, Mimoza Kusari Lilën.

“Ka qenë e ditur që ka incizime, sepse po mos të ishin të sigurt serbët nuk i kishin hy kësaj loje, vetë shkuarja e deputetit Slavko Simiq në takim, me zonjën Kusari, me qëllim të  incizimit ka treguar që ata e kanë një plan të qartë dhe  konkret, se si ta kompromitojnë zonjën Kusari dhe rrjedhimisht Qeverinë dhe kryeministrin Albin Kurti”, tha ai.

“Dalja e këtij inserti të një bisede, sepse ne po flasim për  pesë biseda telefonike të cilat të gjitha janë të inicizuara, dhe të  gjitha i posedon Milan Radojiçiqi”, shtoi Kajtazi në Rubikon.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit