24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Kajtazi: Albini del se është bashkëpunëtor i terroristit Radojiçiq

- Advertisement -

Gazetari Vehbi Kajtazi ka reaguar pas publikimit të bisedës në Nacionale, mes kryetares së grupit parlamentar të VV-së Mimoza Kusari-Lila dhe terroristit serb Milan Radojiçiq.

Sipas Kajtazit, Kusari-Lila e ka bërë atë që di më së miri, pra ndërmjetësimin. Krejt këtë punë sipas gazetarit, Kusari-Lila e ka bërë në shërbim të Kryeministrit Albin Kurti, që sipas dij del të jetë bashkëpunëtor i terroristit Radojiçiq.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit