29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Kaderi poston foto, Lumi ia merr vëmendjen me komentin e tij

- Advertisement -

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu janë një çift tejet i komentuar në mediat rozë.

Ata krijuan një lidhje romantike sa ishin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por së fundi ata u aluduan se janë ndarë.

E në postimet e fundit të Kaderit, në komentet e saj u pa edhe Lumi.

“Sa e mirë je”, ka qenë komenti që morr i vëmendjen. E edhe Kaderi ia ktheu me një zemër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit