33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Kaderi lajmërohet nga Stambolli, duket krejt ndryshe

- Advertisement -

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka udhëtuar drejt Turqisë për projekte të reja.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shprehet se “Qielli është i bardhë në anën time”.

E veshur në të bardha dhe e rregulluar në çdo detaj mesa duket Kaderi po i shijon ditët në Stamboll.

Se a do të shohim në fushën e aktrimit apo modelingut Kaderin mbetet për të parë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit