31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Kaderi dhe Lumbardhi nisin pushimet së bashku?

- Advertisement -

Kaderi dhe Lumbardhi janë dyshja që filluan lidhjen e dashurisë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ata edhe pasi dolën nga kjo shtëpi, po e vazhdojnë romancën e tyre.

Çifti shpesh ndajnë me fansat e tyre momente të ndryshme së bashku, ku një gjë të tillë e kanë bërë edhe sot.

Nga fotografia e publikuar nga Kaderi, duket sikur ata tashmë kanë filluar pushimet së bashku.

Lumi dhe Kaderi

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit