11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Kader Kicaj: Nuk e arrita finalen, por e kam fituar një çmim që s’paguhet me asgjë – Lumbardhin

Ajo ka folur për gjithë rrugëtimin në këtë reality shou pas daljes nga shtëpia.

Bukuroshja nga Prizreni e ka përshkruar si një eksperiencë të jashtëzakonshme dhe është shprehur se edhe pse nuk e ka arritur finalen, ajo ka fituar një çmim të madh, Lumbardhin.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ka qenë një eksperiencë e jashtëzakonshme, është diçka që nuk do ta harrojë asnjëherë”, u shpreh ajo.

Zeshkania shtoi: “Edhe pse nuk e arrita finalen, e kam fituar një çmim që nuk paguhet me asgjë, Lumbardhin”.

Tashmë kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të këtij edicioni, e cila do të mbahet më 2 shkurt.

Në finale janë gjithsej katër konkurrentë: Lumbardh Salihu, Edona James, Blerando dhe Shqipe Hysenaj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit