27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Jori lë pa fjalë pushuesit në Greqi (Foto)

- Advertisement -

Jori Delli po shijon pushimet me të dashurin në Greqi.

Ajo atje po i befason të gjithë me paraqitjen e saj.

Jori edhe për ndjekësit e saj në “Instagram”, ndau disa pamje.

Bukuria, gjatësia, eleganca, dhe stili po e karakterizojnë modelen shqiptare.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit