20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Jori: Jam në një lidhje me Noizyn

Modelja e njohur dhe ish konkurrentja e ‘Big Brother Vip’ Jori Delli ka qenë e ftuar në emisionin “Më lërë të flas”.

Nga studio, Jori ka komentuar foton virale me Noizyn duke thënë më ironi se janë në një lidhje dhe shumë shpejt do të bëjnë një dasmë në Vlorë.

“Jam në një lidhje me Noizyn dhe do martohemi. Dasmën do e bëjmë në Vlorë, do vish? Do i ftoj të gjithë nga Big Brother tek dasma.”– tha Jori duke qeshur.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit