29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Jori Delli në hall për Beniadën: T’i gjejmë burrë sa më shpejt

- Advertisement -

Modelja Beniada Nishani mesa duket është në kërkim të një të dashuri.

Ka qenë mikja e saj më e mirë, Jori Delli që ka treguar që Beniada është single.

Jori ka postuar një video në InstaStory, ku shfaqet modelja mjaft romantike, duke kënduar dhe kërcyer në një dyqan.

“Ju lutem… Kërkoj burrë për Benin se po shkallon”– tha Jori duke qeshur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit