10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Jorginho dhe Arsenali në negociata për të ardhmen e tij

- Advertisement -

Agjenti i mesfushorit Jorginho, Joao Santos, ka thënë që ata do të diskutojnë me Arsenalin në lidhje me të ardhmen e përfaqësuesit të Italisë.

“Ne do të diskutojmë me Arsenalin për kontratën e tij që skadon në qershor, është prioriteti ynë”, ka thënë Santosi për Radio Sportiva.

“Arsenali ka një grup fantastik dhe ta shohim nëse iu vyen ai atyre sezonin e ardhshëm”.

“Kthimi në Itali? Pse jo? Ndoshta një ditë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit