22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Jonida Vokshi publikon momente të bukura me bashkëshortin

- Advertisement -

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është mjaftë aktive në mediat sociale.

Aktualisht moderatorja gjendet me pushimet me familje ku po i shijon pafund, shkruan “Kosovarja”.

Pak me parë ka publikuar një video ku shihet e lumtur në krahët e bashkëshortit.

Jonida dhe Besniki kanë në jetë dy fëmijë një djalë dhe një vajzë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit