25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Jonida Vokshi po vjen me një ndryshim në pamje (Foto)

Jonida Vokshi është mjaftë aktive në Instagram.

Ajo lajmëron ndjekësit e saj pothuajse për cdo të re.

Jonida ka postuar një Instastory duke lyer flokët dhe ka shkruar

“Si thoni për një ndryshim look-u?

A mendoni se do i shkoj ky ndryshim i ri ?

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit