23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Jon Bon Jovi rrëfen martesën 34-vjeçare: Nuk kam qenë engjëll, bashkëshortja tolerante

- Advertisement -

34 vjet martesë për një yll të botës së muzikës e për më tepër të “Hard Rokut” dhe “Metalit” në kohët moderne është diçka e rrallë.

Por shembulli më i mirë mes të rrallëve është Jon Bon Xhovi, i cili në një intervistë për të përditshmen britanike “The Independent” rrëfeu çelësin e një martese jetëgjatë që vazhdon të qëndrojë e fortë me bashkëshorten e tij Dorothia Hërli, të dy në të 60-at.

62-vjeçari thotë se kurrë nuk e ka gënjyer bashkëshorten e tij, se ka qenë një shenjtor në marrëdhëniet me fanset e tij. Megjithatë, ka thënë se është përpjekur gjithmonë që në çështjet familjare të mos mungojë kurrë, duke e vënë familjen në krye të çdo gjëje.

Pranon se kontribut të madh në çift ka dhënë bashkëshortja e tij, e cila thotë se ka qenë tolerante dhe mirëkuptuese. Këshilla që u ka dhënë fëmijëve të tij, një vajze dhe 3 djemve të moshave 20 deri 30 vjeç për të patur një jetë të mirë familjare është që të gjejnë një partner me të cilin të rriten së bashku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit