11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Jessica Biel i jep fund thashethemeve rreth divorcit me Justin Timberlake

Në mes të spekulimeve rreth lidhjes së tyre, Jessica Biel dhe Justin Timberlake kanë rënë sërish në qendër të vëmendjes.

Titujt e fundit lanë të kuptohet për telashe në mesin e çiftit, me thashetheme rreth një divorci të mundshëm që vërtitet mes dramës së vazhdueshme që përfshin Timberlake dhe Britney Spears.

Megjithatë, Biel i dha fund me një gjest të përzemërt ndaj të shoqit. Mes ringjalljes muzikore të Timberlake, Biel shkoi në Instagram për të ndarë mbështetjen e saj, duke postuar një video të saj duke shfaqur këngën kryesore nga albumi i tij i fundit. Gjithashtu, ajo publikoi edhe një kolazh videosh për ditëlindjen e tij në TikTok.

Romanca e Biel dhe Timberlake u ndez në dhjetor 2011, duke pushtuar shpejt zemrat e entuziastëve të Hollywood-it. Pas një miqësie të stuhishme, ata shkëmbyen betimet në një ceremoni në Fasano të Italisë, duke forcuar statusin e tyre si një nga çiftet më të dashur të Tinseltown.

Pavarësisht fillimeve të tyre përrallore, bashkimi i tyre nuk ka qenë pa sfida. Thashethemet për pabesi dhe keqkuptimeve kanë pllakosur marrëdhënien e tyre, të përkeqësuara nga zbulimet në biografinë e Britney Spears. Ndërsa libri i Spears hodhi dritë mbi të kaluarën e saj me Timberlake, u përhapën thashethemet se Biel mendonte t’i jepte fund martesës së tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit