28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Jennifer Lopez merr kritika të shumta për paraqitjen në Met Gala

- Advertisement -

Fansat kanë shpërthyer me kritika për paraqitjen e Jennifer Lopez në Met Gala 2024.

Përveç fustanit, as stili i flokëve nuk u ka shpëtuar kritikave.

“Më pëlqen veshja por jo grimi, duket i lodhur”, “Ngjyra e saj e flokëve duket e pajetë dhe e zbehtë, dhe lëkura e saj duket e shpëlarë. Kjo është zhgënjyese”, ishin disa nga komentet e fansave.

foto galeri

foto galeri

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit