28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Jennifer Lopez më në fund merr një lajm të mirë: Filmi i saj në Netflix po ka sukses

- Advertisement -

Duket se këngëtarja Jennifer Lopez e ka të vështirë të marrë ndonjë lajm të mirë, kjo pasi po përballet më një divorc të mundshëm nga Ben Affleck, si dhe së fundi ka anuluar edhe turneun e saj,

Por më në fund, ajo ka diçka për të festuar pasi filmi i saj i publikuar së fundmi në Netflix, ‘Atlas’, po ec suksesshëm.

Netflix raporton se filmi mblodhi 11 milionë shikime gjatë javës së parë në platformë, duke tejkaluar shfaqjen e njohur televizive britanike “Bridgerton”, e cila ishte e dyta më e shikuara në katalogun e Netflix.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit