0.9 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duken me stil teksa shijojnë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dukeshin të dashuruar të mërkurën teksa shijuan një drekë familjare së bashku në Hotel Bel-Air në Los Angeles.

Ylli 52-vjeçar i “Hustlers” dhe aktori 49-vjeçar i kthyer në regjisor u panë duke u larguar nga hoteli krahë për krahë pasi darkuan me binjakët e Jennifer-it, Emme dhe Max, 13 vjeç, shkruan DailyMail.

Hoteli i mrekullueshëm Bel-Air me sa duket ka një rëndësi të veçantë për çiftin, pasi ishte vendi ku Beni supozohet se do të mbërrinte për t’u transportuar në shtëpinë e Jennifer-it në ditët e hershme të fshehta të marrëdhënies së tyre të re.

Jennifer dhe Ben dukeshin të dy me stil me pallto ngjyrë të hirtë.

Lopez e kishte kombinuar veshjen edhe me një palë doreza të zeza në njërën anë, megjithëse mbështillte një dorë tjetër pa doreza rreth të dashurit të saj.

Aktorja kishte veshur një palë pantallona të zeza të ndezura të gjata deri në tokë, së bashku me këpucë të zeza.

Ajo i shtoi një luks shtesë pamjes së saj me një çantë shkëlqyese të zezë të markës “Hermès”.

Ylli i “Out Of Sight” i kishte flokët ngjyrë karamel të lidhur në një topuz të ngushtë, gjë që nxirrte në pah vathët e saj në formë modeste prej ari.

Ben u përshtat me Jenniferin i veshur gjithashtu me pallto elegante ngjyrë kafe, të cilën e veshi sipër një triko me hije të ngjashme me kopsa të trasha.

Aktori kishte veshur një këmishë të zezë me kopsa dhe e kombinoi pjesën tjetër të pamjes së tij me xhinse të zeza dhe këpucë të zeza.

Si ai dhe e dashura e tij bënë pjesën e tyre për të ngadalësuar përhapjen e coronavirusit të ri duke vënë maska, me këngëtaren e hitit “Waiting For Tonight” që zgjodhi një maskë më të rëndë të bardhë dhe rozë, ndërsa Ben mbante një mbulesë të zezë të fytyrës në stilin kirurgjik.

Çifti kishte sjellë me vete binjakët e Jennifer-it, të cilët i çuan në veturë Cadillac Escalade të bardhë të Jennifer-it.

Automjeti dukej se ishte i njëjti që Jennifer përdori për të marrë Benin gjatë takimit të tyre të hershëm në hotel.

Ai do të linte veturën e tij në hotel përpara se të hipte në automjet dhe të shkonte në shtëpinë e saj në Los Angeles, raportoi Page Six në prill, pak pasi ajo përfundoi fejesën e saj me Alex Rodriguez. /Telegrafi/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit