16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

- Advertisement -

Ilnisa Agolli, ish-banorja e spektaklit “Big Brother VIP 3”, e njohur për personalitetin e saj të fortë dhe lidhjen që formoi me Meriton Mjekiqin brenda shtëpisë, vijon të jetë një figurë e ndjekur dhe diskutuar në media sociale.

Pas përfundimit të aventurës së saj në BBV3, Ilnisa është shfaqur mjaft aktive jo vetëm në platformat digjitale, por edhe përmes intervistave të ndryshme që ka dhënë, duke mbajtur fansat e saj të informuar për zhvillimet e saj të fundit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit