0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Jakupi pasi u raportua për pagën 7500 euro: Nuk kam t’drejtë me komentue publikisht

Këshilltari për kulturë dhe media, Gani Jakupi ka reaguar pasiqë është raportuar se ai është angazhuar me pagë 7 mijë e 500 euro në muaj nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe ambasadori i Kosovës në Bruksel, Agron Bajrami.

Jakupi ka shkëmbyer komente me një llogari në Facebook, duke thënë se ka te vërteta në raportim, por se nuk ka të drejtë ta komentojë publikisht.

Ka t’vërteta e ka edhe rrenë. Ose dezinformim. Por nuk kam t’drejtë me komentue publikisht”, ka shkruar Jakupi.

  1. Foto: Gazeta Express

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit