29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Ja si dukej Olta Gixhari kur ishte vetëm 14 vjeçe

- Advertisement -

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj copëza nga përditshmëria e saj. Përmes potimeve në “Instagram”, ajo ka zbuluar se aktualisht ndodhet në Spanjë, aty ku do të lindë fëmijën e saj të dytë.

Ditën e sotme, mesa duket, Olta është ndjerë tepër nostalgjike, pasi përmes një postimi të bërë në Instastory, ish-banorja e BBV2 ka publikuar një foto kur ishte vetëm 14-vjece.

Bashkangjitur fotografisë, në të cilën duket më e ëmbël se kurrë, ajo thjesht ka treguar moshën e saj, duke shkruar: “14-vjeçe”.

Dhe sigurisht që portreti i saj nuk ka zhgënjyer aspak, duke treguar tiparet e saj të bukura.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit