14.6 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Ja kush largohet sonte nga aventura e “BBVA”

- Advertisement -

Një nomimin i fort ishte në “BBVA”, javën që lamë pas.

Mes Vesës, Rozës, Ledionën dhe Franceskës largohet Vesa.

Kujtojmë që Vesa ishte e vetmja banore nga Kosova në “BBVA”.

Për kaq kohë dhuroi show dhe shumë pozitivitet në shtëpi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit