29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Ja ku mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

- Advertisement -

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale

Ndeshjen mund ta shihni LIVE duke klikuar:KËTU

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit