8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Ja ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin

- Advertisement -

Moderatorja e njohur Bora Zemani, ka zbuluar emisionin e saj më të ri “Cherry on Top”.

Pas emisionit ‘DWTS’ dhe ‘Përputhen’, Bora vjen këtë herë tërësisht ndryshe.

Emisioni i cili do të transmetohet të premteve, do të ketë të bëjë me rrëfime personale, shumë histori interesante, thashetheme, dhe pak muzikë…

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit