22.6 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Ironizon Mirena: “Pas dinarit qe e bonet temë të negociatave, kqyrni n’mujshi edhe qata billborda qe i ka pre Xhelali me i ba temë”

- Advertisement -

Analisti i politikës, Ilir Mirena, ka reaguar pas takimeve të mbajtura të martën në Bruksel mes përfaqësuesve të Bankës Qendrore të Kosoëvs dhe emisarit special të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi për çështjen e dinarit.

Mirena ka ironizuar pasi dinari është bërë temë e negociatave, duke thënë “kqyrni n’mujshi edhe qata billborda qe i ka pre Xhelali me brusalice me i ba teme dialogu n’Bruksel…”

Per bese gjeni jane! Pas dinarit qe e bonet teme te negociatave, kqyrni n’mujshi edhe qata billborda qe i ka pre Xhelali me brusalice me i ba teme dialogu n’Bruksel…”

Çka t’vyn armiku, kur ke nje k’si pushteti si t’Albin Kurtit?…” – ka shkruar ai në Facebook.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit