11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Inzaghi i preferuari, Liverpool bën listën me tre emra për post-Klopp

- Advertisement -

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur anglez, David Ornstein, Simone Inzaghi është njëri prej kandidatëve për ta zëvendësuar Jurgen Klopp te Liverpool.

Liverpool do të mbetet pa trajner në fund të këtij sezoni, pasi Jurgen Klopp konfirmoi se do të largohet nga klubi  anglez.

Opsionet e aktuale që dihen për ta marrë stolin e Liverpool janë Ruben Amorim i Sporting Lisbonës, Roberto De Zerbi i Brightonit dhe Simone Inzaghi i Interit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit