2.1 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Impakti i Big Brother VIP Kosova 2 (Video)

Një sezon i ri, një aventurë e re. Nivele të reja të suksesit dhe shikueshmërisë, ky ishte Big Brother VIP Kosova në edicionin e dytë të tij.

Big Brother VIP Kosova hapi dyert dhe mirëpriti personazhe interesante të cilët u përqafuan nga audienca, sepse personifikonin të gjithë shqiptarinë në miniaturë, njofton Klankosova.tv.

Sonte është nata finale e këtij formati dhe pas mbylljes së televotimit, do të kuptohet se kush do të jetë fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

E gjatë finales së madhe është shfaqur një klip në të cilin është treguar impakti që ka pasur Big Brother VIP 2.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit