19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Iliriana dhe Shqipja vazhdojnë shoqërinë edhe jashtë BBVK, publikojnë pamje

- Advertisement -

Iliriana dhe Shqipja që nga ‘Big Brother VIP Kosova’ krijuan raporte të mira dhe po e vazhdojnë ende sot.

Që pas ardhjes në Kosovë Shqipja ka takuar Iliaranën.

Kjo e fundit ka ndarë një video ku uron mirëseardhje Shqipes, dhe kishte shkruar “erdh cukja”.

Ndiqeni për më shumë videon.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit