30.2 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Ilirana shfaqet tërheqëse si kurrë më parë nga Dubai

- Advertisement -

Çifti Adri dhe Iliriana që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ janë të pranishëm në mediat rozë.

Pak ditë me parë çifti kanë treguar se me pushime gjendën në Dubai.

Andaj Iliriana shfaqet e veshur në një fustan të zi dhe e rregulluar në çdo detaj ku duket mjaftë tërheqëse.

Kujtojmë se çifti kanë deklaruar që sezonin e verës e kanë të ngarkuar me evente të ndryshme familjare.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit