22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Icardi mund të shkëmbehet me Keanin

- Advertisement -

Juventusi dhe Paris Saint-Germaini po mendojnë t’i ndërrojnë sulmuesit në afatin kalimtar të janarit

Juventusi dhe Paris Saint-Germaini mund t’i shkëmbejnë sulmuesit e tyre gjatë këtij muaji.

Me këtë rast, Mauro Icardi do të përfundonte tek “Zonja e Vjetër” e Moise Kean në “Parkun e Princave.

Për këtë siguron mediumi francez “Le Parisien”

Icardi nuk po arrin të gjejë shumë hapësira në Paris dhe mund të rikthehet në Itali, ku e kishte arritur kulmin e karrierës.

Ai në Torino mund ta zëvendësojë Alvaro Moratan, i cili mund të përfundojë në Barcelonë.

Juve nuk ka para të mjaftueshme për ta blerë ish-futbollistin e Sampdorias dhe Interit.

Për këtë arsye, e ofron në këmbim të tij sulmuesin Kean, i cili ka luajtur mirë gjatë huazimit të tij në Francë. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit