15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

I mituri e godet me kaçavidë disa herë një burrë në Viti

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Viti për veprën penale “vrasje në tentativë”.

Sipas policisë, pas një konflikti mes dy personave, ishte përfshirë edhe i mituri i cili e ka sulmuar me kaçavidë një burrë duke e goditur disa herë.

“Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit.”

Raporti i plotë:

VRASJE NË TENTATIVË

Viti 11.05.2024 – 15:40. Pas një konflikti verbal në mes të dy të dyshuarve meshkuj kosovarë, në rast është përfshirë edhe i dyshuari mashkull kosovar –i mitur, i cili e ka sulmuar me kaçavidë viktimën duke e goditur disa here duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit, ndërsa i dyshuari i mitur me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit