13.3 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

I la jashtë bashkëshorten dhe fëmijët, Policia arreston një person në Mitrovicë

Një femër kosovare ka raportuar se pas një mos marrëveshje, bashkëshorti i saj ia kishte mbyll derën e shtëpisë dhe nuk i ka lejuar atë me fëmijët e saj të hyjnë brenda.

I dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Mitrovicë Jugu 02.02.2024, 14:45. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se pas një mos marrëveshje i dyshuari mashkull kosovar, bashkëshorti i saj ia  kishte mbyll derën e shtëpisë dhe nuk i ka lejuar atë me fëmijët e saj të hyjnë brenda. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit