-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

I dashuri publikon pamje të Dafinës nga shtrati!

Në një InstaStory të publikuar së fundmi, i dashuri i Dafina Zeqirit u ka dhënë ndjekësve një pasqyrë të ëmbël dhe të paqartësuar të jetës së tyre private.

Videoja e është fokusuar tek Dafina, e cila shfaqet duke vallëzuar dhe duke u hedhur përpjetë në shtrat, në një mëngjes plot energji dhe argëtim.

Në video, i dashuri i këngëtares mund të shihet i shtrirë qetësisht, duke shijuar performancën spontane dhe plot jetë të këngëtares.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit