15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

“I dashuri po të tradhton tani!”, Megi Pojani çudit me reagimin e pazakotë

- Advertisement -

Tradhtia ishte tema që u trajtua në podkastin “Mekast” të motrave Pojani.

Nisur nga karakteri i saj shpërthyes, Megi çudit me rrëfimin se si do të reagonte nëse në regjistrim do të mësonte se i dashuri i saj.

“Nëse mua do të më ndodhte një gjë e tillë dhe ti do të më thoje, unë do e mbaroja me qetësinë më të madhe këtë regjistrim, do ta mbaroja deri në fund.

Mbase nuk do të jem 100% e fokusuar tek ju, por nuk do të reagoja fare, do të shkoja në shtëpi do të përpiqesha të flija, do të flija apo jo nuk e di dhe të nesërmen do të bëja sherrin më të madh që mund të bëja ndonjëherë në jetën time dhe më pas do të ndahesha”, tha Megi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit