1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Hovenier shfaqet bashkë me kosovarët që punojnë në Ambasadë të SHBA-së

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jeff Hovenier, ka publikuar një fotografi brenda objektit të Ambasadës bashkë me kosovarët që punojnë aty.

Ai ka bërë të ditur se sot janë bërë bashkë për të shprehur vlerësimin për kolegët nga Kosova për punën e tyre dhe për përkushtimin në avancimin e raporteve SHBA-Kosovë.

“Për të gjithë stafin tonë kosovar, faleminderit”, ka shkruar Hovenier.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit