16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Hovenier i shkon në presidencë Osmanit

- Advertisement -

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier i ka shkuar në zyre për takim presidentes së vendit, Vjosa Osmani.

Ky takim i Hovenierit dhe Osmanit vjen në ditën kur Ministrja Gërvalla i ka dërguar letër zotuese për Asociacioninin, presidentit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, një ditë para mbledhjes së Komitetit të Ministrave në Strasburg.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit