30.2 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Hiqni dorë nga këto 15 gjëra për të qenë të lumtur

- Advertisement -

1. Hiqni dorë nga nevoja për të menduar se gjithmonë keni të drejtë
2. Hiqni dorë nga nevoja për të kontrolluar ndokënd
3. Hiqni dorë nga dëshira për të mbrojtur veten kur keni faj, pra pranojeni fajin me modesti
4. Hiqni dorë nga nevoja për të lavdëruar veten dhe mbrojtur veten pa të drejtë
5. Hiqni dorë nga mendimet se nuk keni mundësi të bëni një gjë
6. Hiqni dorë nga ankesat e shumta
7. Hiqni dorë nga luksi i kritikës ndaj të tjerëve
8. Hiqni dorë nga nevoja juaj për t’iu lënë përshtypje të tjerëve
9. Hiqni dorë nga rezistenca që keni për të ndryshuar
10. Hiqni dorë nga nevoja për klasifikim të të tjerëve
11. Hiqni dorë nga frika e tepruar
12. Hiqni dorë nga arsyetimet
13. Hiqni dorë nga e kaluara juaj
14. Hiqni dorë nga pikëllimi.
15. Hiqni dorë nga te jetuarit sipas dëshirave dhe pritjeve që kanë të tjerët.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit